
Op zondag 15 juni nodigt FERM De Geite iedereen uit voor een uitgebreid en sfeervol ontbijt in zaal Geitenhove, tussen 8u30 en 10u30. Voor wie houdt van lokale lekkernijen, warme sfeer en een goed begin van de dag, is dit het perfecte moment om samen te komen aan tafel. Zoals steeds zet het Ferm-bestuur sterk in op kwaliteit en lokale producten. Lokale bakkers en producenten zorgen voor een rijkgevulde ontbijttafel met onder andere koffiekoeken, spek met eitjes, kazen, vers fruit, huisgemaakte confituur en zuivelproducten van eigen bodem. Voor groot en klein is er wat wils.
Inschrijven kan via overschrijving op het rekeningnummer BE48 7386 0519 3227 van Ferm De Geite, met vermelding van naam en aantal personen. De prijs bedraagt 17 euro voor volwassenen en 8 euro voor kinderen van 4 tot 12 jaar. Kinderen jonger dan 3 jaar ontbijten gratis mee.
Célestine Despierre, bestuurslid van FERM De Geite, blikt vooruit: "We zijn bijzonder trots dat ons ontbijt een jaarlijkse traditie geworden is in ons dorp. Dit jaar is extra speciaal, want Ferm De Geite viert binnenkort haar 80-jarig bestaan. Tijdens de Livinuskermis plannen we een feestelijk eerbetoon aan al wie ons door de jaren heen heeft gesteund. Daarover later veel meer. Maar eerst gaan we onze leden en dorpsgenoten verwennen met een heerlijk ontbijt."
Of je nu komt voor het eten, de gezelligheid of gewoon om even bij te praten: iedereen is welkom aan de ontbijttafel van Ferm De Geite.
Praktisch:
📍 Zaal Geitenhove
🕣 Zondag 15 juni 2025 – tussen 8u30 en 10u30
📧 Info: fermdegeite@gmail.com
💶 Betaling en inschrijving vóór 10 juni via overschrijving (vermelding naam + aantal personen)