
Tijdens de batjesfeesten in Roeselare is er dit jaar ruimte niet alleen voor koopjes en gezelligheid, maar ook voor inspiratie en zelfreflectie. In de stijlvolle woonwinkel Ti Belle, gelegen in de charmante Wallenstraat 63, stelt auteur Els Feys haar boek ‘Ik leef wie ik ben’ voor. Een oprecht en hartverwarmend werk over leven in verbinding met je diepste zelf, over keuzes maken vanuit innerlijke rust en over durven zijn wie je écht bent.
Leef wie je bent – met open hart.
Els Feys heeft een diepe band met de streek: ze woonde drie jaar in Roeselare, dertig jaar in Oostnieuwkerke, deelgemeente van Groot-Staden en is vandaag inwoner van De Haan. ‘Toch voelt het een beetje als thuiskomen, hier in Roeselare. Dat ik mijn boek mag voorstellen op zo’n mooi moment in de stad, dat betekent iets,’ zegt ze.
Haar boek ‘Ik leef wie ik ben’ is een uitnodiging om stil te staan bij jezelf, in een wereld die vaak snelheid en perfectie verwacht. Het is geen klassiek zelfhulpboek, maar een persoonlijk en doorleefd werk waarin ze deelt hoe ze zelf de weg naar binnen vond, en hoe anderen dat ook kunnen doen.
‘Veel mensen leven op automatische piloot. Mijn boek nodigt uit om bewuster te leven, meer in de lijn met wie je echt bent. Met zachtheid, maar ook met kracht, aldus Els.
T-Belle als warme uitvalbasis
De boekvoorstelling gaat door in T-belle, een stijlvolle woonwinkel in de Wallenstraat die staat voor sfeer, beleving en een warm thuisgevoel. Hun motto ‘lach, leef, geniet en herhaal morgen’ past perfect bij de boodschap van ‘ik leef wie ik ben’ - en bij wie Els Feys is: iemand die bewust leeft, met aandacht voor het NU en voor echte verbinding.
Het voelde meteen juist om mijn boek hier voor te stellen, zegt ze. T-Belle ademt rust en stijl uit. En net zoals mijn boek, draait het hier om mensen zich goed laten voelen, in hun huis én in zichzelf.
Bezoekers kunnen tijdens het Batjesweekend langskomen om het boek te ontdekken, een gesigneerd exemplaar te kopen of gewoon een babbeltje te doen met de auteur. Met haar aanwezigheid in T-Belle willen Els en de zaakvoerster Isabelle ook extra aandacht vragen voor de handelaars van de Wallenstraat. Tijdens evenementen zoals de batjes zie je dat de grote straten alle drukte en zichtbaarheid krijgen. Maar ook in de Wallenstraat vind je zoveel karaktervolle winkels, met mensen die hun zaak met liefde uitbaten.
Oproep
Isabelle en Els roepen samen met de handelaars in de Wallenstraat bezoekers op om bewust ook deze straat te ontdekken. Een stad leeft in zijn zijstraten. Hier vind je authenticiteit, kwaliteit en rust. Net wat we in het leven ook zoeken.
Een boek met zachte kracht.
‘Ik leef wie ik ben ‘ is een boek dat inspireert en aanmoedigt. Geen zweverig verhaal, maar concrete inzichten en ervaringen over loslaten, kiezen, jezelf toestaan om te groeien en te voelen. Het raakt thema’s zoals zelfliefde, grenzen stellen, veerkracht en zingeving.
Het boek maakt je stil, maar het laat ook iets wakker worden. Ik hoor vaak van lezers dat het hen precies op het juiste moment bereikt, vertelt Els.
Extra tip voor Batjesbezoekers:
Laat je niet enkel leiden door de drukte van de hoofdstraten. Ontdek ook de Wallenstraat – een plek waar schoonheid, warmte en oprechte beleving hand in hand gaan.
Info : http://www.elsfeys.be
