Inge Cobbaert is de nieuwe Miss Elegance of the world 2026/2027

Ingediend door Stefaan op ma, 03/08/2026 - 07:33

Onlangs werd Inge Cobbaert uit Aalter gekroond tot Miss Elegance of the world 2026/2027. "Dus ik hoop van er een onvergetelijk jaar van te maken.  En ik zal als nieuwe queen het beste van mezelf geven, of toch proberen alles uit de kast te halen.  Ook bij de finalisten om ze zo goed mogelijk te begeleiden zodanig dat ze weten wat hen te wachten staat. Ook wil ik Anthony Turner nog eens in de bloemetjes zetten en bedanken.  Dat is de ceo , director van Miss Elegance Of The World, omdat hij altijd is blijven geloven in mij en me altijd goeie moed insprak , of advies gaf als het soms wat moeilijker ging. Dus een welgemeende 'thank you' to our amazing director ( ceo ) of Miss Elegance of the world.'

Sociale doelen

Bij Inge liggen goeie doelen nauw aan haar hart. "Zo heb ik 'Kom op tegen kanker' in mijn campagnejaar gesteund, maar mental health is ook heel belangrijk, net als het kinderkankerfonds en mensen met beperkingen.  In het najaar ga ik mee met mijn pleegbroer naar 'Ster van 1 dag', een initiatief voor mensen met een beperking, die ook voor 1 dag in de picture  staan.  Vind ik persoonlijk een heel leuk initiatief in Roeselare. Er staat trouwens nog heel wat te doen het komende jaar en hopelijk krijg ik nog nieuwe uitdagingen op mijn pad."

"Ook Kristel Hendrix blijft voor mij mijn voorbeeld waar ik naar opkijk. En dankzij haar heb ik al veel geleerd en kansen gekregen om mee te doen aan verkiezingen.  Ook zij beseft dat je niks krijgt voor niets. Ik als nieuwe miss 'Queen elegance of the world' let daar wel op . Iemand die zijn of haar best voor iets doet en zich inzet, vind ik altijd een pluspunt."

"De reden waarom ik op latere leeftijd gestart ben met missverkiezingen, is omdat ik als kind of van jongsaf altijd opkeek naar Miss Belgie en door omstandigheden dan nooit de stap heb gezet. Daarvoor geloofde ik te weinig in mezelf. Maar door alles dat ik heb meegemaakt of de rugzak die we hebben heeft het me alleen maar sterker gemaakt en ben ik met ouder te worden meer van mezelf beginnen te houden zoals ik ben. Mijn familie stond er ook nogal sceptisch tegenover, maar bloed kruipt waar het niet gaan wil."

"Van mijn pa kreeg ik wel altijd de nodige steun: Hij zei: Inge, doet dat. Da's goed voor uw zelfvertrouwen. Na mijn relatie had deze immers een serieuze deuk gekregen."
 

Geschreven door
Mandelnieuws/ Foto RV