Op vrijdag 16 mei 2025 om 19 uur nodigen we je van harte uit in GC D’Oude Schole (Strobomestraat 11A, Moorslede) voor een bijzondere avond vol kleine, maar grootse verhalen. Pedrouchka Samyn stelt er haar nieuwste boek ‘Kleine GROOTSE Momenten’ voor, het langverwachte vervolg op ‘En toen werd ik wakker’.
Tijdens deze gezellige en inspirerende avond vertelt de auteur in een openhartig interview over haar schrijfproces, en vooral over de betekenis van die kleine momenten die soms zo groots kunnen aanvoelen. Ook haar uitgever en pijnarts – twee belangrijke personen in haar traject – delen kort hun verhaal.
Live muziek zorgt voor een warme omkadering en er wordt gezorgd voor een hapje en een drankje. Na de voorstelling is er de mogelijkheid om het boek aan te kopen en te laten signeren. Wil je zeker zijn van een gesigneerd exemplaar én een kleine verrassing? Bestel dan je boek op voorhand en laat het na de voorstelling voor je klaarleggen.
Inschrijven is gratis maar verplicht, via deze link: https://forms.office.com/r/0AbcspuctR
Mis deze avond vol inspiratie, verbondenheid en muziek niet!