De 27-jarige Angela Van Brabant uit Staden treedt komend weekend op de ‘Main Stage’ van Kamping Kitsch Club op. “Alles begon toen ik op een karaoke-avond de microfoon vastpakte”, zegt de zangeres. Overdag werkt ze in een broodjeszaak in Torhout, maar in haar vrije uren richt Angela Van Brabant zich op haar muziekcarrière. Hoewel zingen al generaties in de familie zit, stapte Angela pas iets meer dan een jaar geleden in de schijnwerpers. “Ik durfde er simpelweg niet meer naar buiten te komen. Tot ik op een karaoke-avond samen met familie de microfoon vastpakte.”
Nu bouwt Angela haar zangcarrière uit. De deelname aan een zangwedstrijd leverde al snel optredens op. “Als artiest probeer ik me te onderscheiden door mijn puurheid. Ik speel geen typetje, maar ben gewoon mezelf op het podium. Ik hou van spontane bindteksten en ben heel sociaal in de omgang met het publiek.”
Glitterkleedje in luipaardprint
Die laatste troef zal Angela komend weekend volop uitspelen op Kamping Kitsch in Kortrijk. “Dit is voor mij de ultieme droomlocatie. Het ongedwongen plezier maakt het festival zo speciaal.” Wat het publiek mag verwachten, houdt Angela liever nog geheim. “Ik streef naar het perfecte plaatje op het podium en daarbij hoort een opvallende outfit met een glitterkleedje in luipaardprint. Met onder andere mijn absolute succesnummer Proud Mary hoop ik ook in Kortrijk de festivallocatie helemaal plat te krijgen.”
Angela treedt niet alleen op, maar leidt ook het Slagerconcours in goede banen. “De voorbije periode deed ik al heel wat ervaring op als organisator. Zo organiseer ik om de drie maanden middag-en avondshows. Angela & The Ladies en Bij Angela op de Koffie werden een groot succes.”