Het zijn drukke tijden voor Koko Diamond en de 'House of Majesty'

Ingediend door Stefaan op zo, 24/05/2026 - 10:15

Het zijn drukke tijden voor Koko Diamond en de 'House of Majesty'. Vorige week mocht men in Koksijde de afsluit doen van de week van de diversiteit. Gisteren stond Koko samen met Rosa Mystica aan de Posthoorn in Oostnieuwkerke voor de dorpsfeesten. We hadden achteraf een leuke babbel met Koko.

"Op 17 mei mochten we dus de week van diversiteit afsluiten. Dit was op IDAHOT dag. Dat is de dag tegen homofobie en al hetgene er bij hoort. En dat dit nog steeds nodig is, dat is een feit ( we hebben allemaal gelezen vorige week hoe een 14 jarige jongen die openlijk biseksueel is door anderen in mekaar geslagen is)."

"Het was een enorme eer dit te mogen doen in mijn eigen gemeente Koksijde. Een dikke dank u wel aan Dhr. Sander Loones (burgemeester) en de schepenen om te komen kijken en dit mee te ondersteunen. Ondanks onheilspellend weerbericht was het gelukkig toch droog en zelfs het zonnetje kwam meevieren. En ook het volk was talrijk aanwezig. Het was een leuk feest. Volgend jaar staan we er terug en ook de redders waren fan van ons."

"We hadden een gast artieste mee met Gigi Foxx. The house of majesty zelf bestaat uit mezelf, die de titels van miss travestie west-vlaanderen 2024 en dragqueen de panne 2026 binnen haalde ondertussen, SPARKLING MAJESTY (verschillende eretitels en oprichtster) en G-FINE (miss summerqueen deluxe 2022 en 1ste eredame miss travestie oost-vlaanderen 2026). Nog even snel sluikreclame doen voor onze premiere op 12 september in Eventhall-Me te Maldegem. Unieke zaal. Tickets aan 25€ of 50€ vip via thehouseofmajestybe@hotmail.com"

En hoe waren de dorpsfeesten in Oostnieuwkerke? "Ik werd er geboekt door Rosa Mystica. De sfeer zat er direct goed in, dus op naar meer."

Geschreven door
Mandelnieuws