MIDDELKERKE: Selina Pearl zetelde opnieuw in de jury van Miss Exclusive '26

Ingediend door Stefaan op zo, 26/04/2026 - 11:09

In de jury van Miss Exclusive '26 zat ook Selina Pearl. Achteraf hadden we een kort gesprek met deze showqueen.
"Het was alweer een spetterende show met 11 vrouwen die vol zelfvertrouwen aan deze finale deelnamen. Ik was onder de indruk van de spraakvaardigheid van meerdere kandidaten, zelfs een hele speech in het Engels over het belang van het milieu liep super vlot!"

En het was niet de eerste keer hier dat je in Middelkerke in de jury zat? "Nee, ik zetel al enkele jaren in de Exclusive jury en doe dit steeds met veel plezier.  Ik ga telkens op zoek naar het meisje dat klasse uitstraalt op het podium, maar ook in elke situatie die belangrijke glimlach kan blijven toveren op haar gezicht."

NATALIA

Maar dan was er wel weer die vlugge omtovering tot Natalia?  "Dankzij de vele optredens die ik oa met mijn eigen showgroep Les filles de Malines doe, ben ik natuurlijk gewoon om snel te moeten omkleden. Wist je dat ik een volledige switch van kostuum, pruik, oorbellen en schoenen zelfs kan in minder dan 3 minuten?" 

En hoe druk wordt de zomer voor Selina? "De zomer én 2026 staan alweer vol met optredens. Er staan ook nog 2 buitenlandse trips gepland waar ik gevraagd word om op te treden. Ik doe naast muzikale acts ook heel wat presentatie jobs en hostings.  Ik ben dus een heel gelukkige en dankbare entertainer, vol glamour en glitter natuurlijk."
 

Geschreven door
Mandelnieuws/ Stefaan Bogaerts