Goeiemorgen!
Vandaag krijgen we na het eventuele ochtendgrijs nog enkele opklaringen maar gaandeweg raakt het bewolkt en in de loop van de dag (wellicht late namiddag/vroege avond) gaat het regenen vanuit Frankrijk. De wind waait eerst nog zwak maar wordt tegen de avond (vrij) matig tot aan zee vrij krachtig uit het noorden. We halen 18-21°C.
Vanavond kan de regen een buiig karakter krijgen waardoor er lokaal behoorlijk wat regen kan vallen (10-30 mm). Vannacht wordt het stilaan droger en volgen er opklaringen. De wind waait matig tot vrij krachtig uit het noordwesten. Het koelt af naar 10-14°C.
Morgen is het wisselend tot zwaarbewolkt en vallen er buien. Mogelijk blijft het langs de Franse grens droger. De noordwestenwind waait vrij matig tot vrij krachtig. Het wordt max. 14-15°C.
Vrijdag stijgen de temperaturen naar 15-18°C. Er vallen nog enkele buien maar vaak is het droog. 's Avonds trekt er een actievere regen-/buienzone over. De wind waait matig tot vrij krachtig uit het zuidwesten.
Zaterdag kan er nog een bui vallen maar de nadruk ligt op het droge weer met opklaringen. De wind waait (vrij) matig uit het westen bij maxima rond 15-16°C.
Fijne dag!
#meteowest #weerbericht #westvlaanderen